Stacja Kontroli Pojazdów Zabrze - Wolności

pon. - pt. 8:00 - 21:00
sob. 8:00 - 16:00
nie. 9:00 -15:00

Stacja Kontroli Pojazdów Zabrze - Wolności

Stacja Kontroli Pojazdów w Zabrzu na ul. Wolności jest jedną z wielu Stacji ogólnopolskiej sieci AUTOTEST POLSKA, świadczącej usługi od 2001 r. Przez tak długi czas, firma zdobyła zaufanie rzeszy Klientów. Nasze doświadczenie oparte jest na wykonaniu badań technicznych tysięcy pojazdów.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Zabrze – Wolności pracuje profesjonalny zespół diagnostów. Stosują się oni codziennie do głównej maksymy firmy. Jest nią dbałość o Twoje bezpieczeństwo we własnym aucie.

Obsługa Stacji wyróżnia się dużą kompetencją. Potwierdzeniem rzetelności naszych pracowników jest posiadanie niezbędnych uprawnień, wieloletniego doświadczenia i obszernej wiedzy. Dlatego też w każdej chwili możemy służyć Ci radą i pomocą, a badania techniczne wykonamy szybko i profesjonalnie.

Stacja Kontroli Pojazdów w Zabrzu na ul. Wolności korzysta ze sprzętu diagnostycznego wysokiej klasy. Pozwala on przeprowadzić badania techniczne w sposób sprawny i szczegółowy. Zapewnia on m. in. właściwe ustawienie świateł pojazdu, ustala sprawność amortyzatorów i hamulców, analizuje skład spalin.

Cenimy Twój czas. Umów już teraz badania techniczne pojazdu, dzwoniąc na numer +48 32 307 08 33 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: zabrze5061@autotestpolska.pl. Wypełnić możesz także formularz on-line – to bardzo wygodny sposób rezerwacji terminu badania.

Usługi - stacja kontroli pojazdów Zabrze - Wolności

Przeglądy rejestracyjne pojazdów
Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t
Przeglądy motocykli
Geometria układów jezdnych
Serwis klimatyzacji
Autodoktor

Usługa Auto Doktor

Na Stacji Kontroli Pojazdów Zabrze – Wolności świadczymy usługę Auto Doktor, przeznaczoną specjalnie dla pojazdów używanych. Jeśli zamierzasz kupić używane auto lub motocykl, możesz skorzystać z tej oferty.
Pojazd, który chcesz sprawdzić, przetestujemy starannie. Po pierwsze wykonamy standardowe badania techniczne. Następnie zmierzymy grubość powłoki lakierniczej i poddamy ocenie możliwość uczestniczenia pojazdu w kolizji w przeszłości. Oprócz opisanego powyżej, znajdziesz jeszcze dwa inne warianty oferty na stronie usługi Auto Doktor - AUTOTEST POLSKA. Wybierz badanie, które Ci odpowiada i umów się na wizytę.

Sprawdź szczegóły

Pytania i kontakt z Autotest Polska

W każdej chwili możesz zapytać o usługi, których nie znalazłeś na stronie Cennika. Wybierz formę kontaktu: bezpośrednią lub listowną. Odpowiemy na Twoje pytania, gdy zadzwonisz do nas pod numer główny telefonu +48 22 848 44 88 lub pod numer Stacji Zabrze – Wolności +48 32 307 08 33. Na Twoje wiadomości oczekujemy pod adresami e-mail: biuro@autotestpolska.pl lub zabrze5061@autotestpolska.pl. Formularz zapytania jest dostępny już teraz na stronie Kontakt – AUTOTEST POLSKA.

Skontaktuj się z nami

Cennik usług

Na stronie pod nazwą Cennik – AUTOTEST POLSKA znajdziesz listę usług i ich ceny. Wypisaliśmy tam badania techniczne standardowe, jakie wykonuje Stacja Kontroli Pojazdów Zabrze – Wolności.

Sprawdź cennik

Blog dla ciekawych

Wszyscy Klienci są dla nas bardzo ważni. Lubimy odpowiadać na zadawane nam różne i ciekawe pytania. Dlatego prowadzimy Blog na stronie pod nazwą Blog – AUTOTEST POLSKA. Zachęcamy do przeczytania artykułów, informacji i nowinek ze świata motoryzacji.

Zobacz aktualne wpisy

Przygotuj pojazd do badania technicznego

Zanim przyjedziesz na badania techniczne, sprawdź kilka elementów i systemów pojazdu. Oto lista, która pomoże Ci ocenić w kolejności:

 • wyposażenie w trójkąt ostrzegawczy (obowiązkowo w samochodach oraz motocyklach trój- lub czterokołowych),
 • wyposażenie w gaśnicę,
 • sprawność klaksonu,
 • działanie świateł takich, jak:
  • kierunkowskazy,
  • światła drogowe,
  • światła mijania,
  • światła długie,
  • światło wsteczne,
  • światło hamulca,
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
 • działanie systemu wycieraczek i spryskiwaczy,
 • sprawność pasów i klamer bezpieczeństwa.
 • wysokość bieżnika (w samochodzie co najmniej 1,6 mm, w motocyklach – 1mm).