Stacja Kontroli Pojazdów Katowice

Stacja Kontroli Pojazdów Katowice

Stacja Kontroli Pojazdów w Katowicach wchodzi w skład sieci Stacji firmy AUTOTEST POLSKA. Istnieje ona od 2001 r. i może poszczycić się dużym zaufaniem swoich Klientów. Przez lata funkcjonowania na rynku, zdobyliśmy także ogromne doświadczenie, wykonując badania techniczne tysięcy samochodów i innych pojazdów.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Katowice odnajdziesz profesjonalnych i wykwalifikowanych diagnostów. Najważniejszym priorytetem naszej obsługi jest dbałość o Twoje bezpieczeństwo na drodze we własnym samochodzie.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników związane są z ich wieloletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą w dziedzinie diagnostyki pojazdów. W wyniku tego badanie techniczne Twego pojazdu odbędzie się sprawnie i szybko. W razie potrzeby uzyskasz też pomoc i poradę.

Stacja Kontroli Pojazdów w Katowicach dysponuje wysokiej klasy urządzeniami diagnostycznymi. Dokładne i szybkie badanie techniczne wykonamy za pomocą nowoczesnego i niezawodnego sprzętu pomiarowego. Umiejętnie przetestuje on sprawność hamulców i amortyzatorów. Sprawdzone urządzenia pomogą właściwie ustawić światła pojazdu, a odpowiednia aparatura przeanalizuje skład spalin.

Cenimy Twój czas. Umów się na badanie techniczne swojego pojazdu już teraz. Zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy na Twój telefon numerem +48 32 352 10 60. Wiadomość wyślij na adres e-mail: jaroslaw.bienko@autotestpolska.pl. Możesz też łatwo i szybko wypełnić formularz on-line.

Usługi - stacja kontroli pojazdów Katowice

Przeglądy rejestracyjne pojazdów
Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t
Przeglądy motocykli
Geometria układów jezdnych
Serwis klimatyzacji
Autodoktor

Usługa Auto Doktor

Na Stacji Kontroli Pojazdów Katowice możemy wykonać usługę Auto Doktor. Usługa ta przeznaczona jest dla osób zamierzających kupić używany samochód lub np. motocykl.
Diagności naszej Stacji mogą przeprowadzić badanie każdego pojazdu, z którym do nas przyjedziesz. W zakres oferty wliczamy badanie techniczne, sprawdzenie śladów kolizji, jakie mogły się wydarzyć w przeszłości. Ponadto mierzymy grubość powłoki lakierniczej na karoserii. Na stronie usługi Auto Doktor - AUTOTEST POLSKA możesz przeczytać więcej informacji o trzech dostępnych wariantach oferty.

Sprawdź szczegóły

Pytania i kontakt z Autotest Polska

Wszystkie pytania o usługę, której nie ma na liście Cennika, możesz kierować do nas, dzwoniąc lub pisząc. Odpowiemy na Twoje pytania pod numerem głównym telefonu +48 22 848 44 88 lub pod numerem Stacji Katowice +48 32 352 10 60. Oprócz tego możesz wysłać do nas wiadomość na adres e-mail: biuro@autotestpolska.pl lub jaroslaw.bienko@autotestpolska.pl. Pod adresem Kontakt – AUTOTEST POLSKA możesz także wypełnić formularz on-line i przesłać pytanie za jego pomocą.

Skontaktuj się z nami

Cennik usług

Na stronie Cennik – AUTOTEST POLSKA znajdziesz listę usług poszczególnych badań technicznych urzędowych. Oprócz tego znajdziesz tam także koszty usług, jakie realizuje Stacja Kontroli Pojazdów Katowice.

Sprawdź cennik

Blog dla ciekawych

Wszyscy Klienci są dla nas bardzo ważni. Na zadawane pytania odpowiadamy również w inny sposób. Specjalnie w tym celu stworzyliśmy stronę Blog – AUTOTEST POLSKA. Zamieszczamy na niej nie tylko artykuły opisujące różną problematykę, ale także ciekawostki motoryzacyjne.

Zobacz aktualne wpisy

Przygotuj pojazd do badania technicznego

Szybki przegląd kilku najważniejszych rzeczy, pozwoli nam przeprowadzić szybko i sprawnie badanie techniczne Twego pojazdu. Przydatna może okazać się poniższa lista sprawdzająca:

 • wyposażenie w trójkąt ostrzegawczy (obowiązkowo w samochodach oraz motocyklach trój- lub czterokołowych),
 • wyposażenie w gaśnicę,
 • sprawność klaksonu,
 • działanie świateł takich, jak:
  • kierunkowskazy,
  • światła drogowe,
  • światła mijania,
  • światła długie,
  • światło wsteczne,
  • światło hamulca,
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
 • działanie systemu wycieraczek i spryskiwaczy,
 • sprawność pasów i klamer bezpieczeństwa.
 • wysokość bieżnika (w samochodzie co najmniej 1,6 mm, w motocyklach – 1mm).

Umów się na badanie techniczne

Poświęć kilka minut i umów się na badanie techniczne już teraz. Szybko i sprawnie zbadamy Twój pojazd. Możesz zamówić wizytę w czasie, jaki najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz on-line.

Ładowanie...