O nas

AUTOTEST POLSKA

Stacje kontroli pojazdów AUTOTEST POLSKA to korzystny wybór dla Ciebie i dla Twojego pojazdu. Dlatego każda ze stacji wyposażona jest w wysokiej klasy, niezawodny i nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Na wybranej przez Ciebie stacji, znajdziesz podnośnik lub kanał. Dostępny jest także sprzęt do analizy składu spalin oraz do właściwego ustawienia świateł. Podobnie stacje wyposażone są w urządzenia do badania sprawności hamulców i amortyzatorów. Ponadto niektóre z naszych stacji oferują sprzedaż akcesoriów samochodowych takich, jak wycieraczki czy gaśnice.
Przeglądy rejestracyjne pojazdów

W AUTOTEST POLSKA wykonasz przeglądy rejestracyjne pojazdów. Obowiązkowe badania techniczne samochodów osobowych i motocykli oraz samochodów ciężarowych i przyczep o DMC do 3,5T należy przeprowadzać według określonych przepisami norm.

Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t

Przeglądy okresowe pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony są obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu. Poza wyjątkami, określonymi w przepisach, musi on zgłaszać pojazd na coroczne badania techniczne po upływie 5 lat od daty pierwszej rejestracji.

Przeglądy okresowe przyczep do 3,5t

Coroczne przeglądy okresowe przyczep o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5T  są obowiązkowe po 5 latach od daty pierwszej rejestracji przyczepy. Wyjątek stanowią przyczepy lekkie o dopuszczalnej masie całkowitej do 750 kg. Nie podlegają one corocznym badaniom technicznym z mocy ustawy.

Przeglądy okresowe pojazdów powyżej 3,5t

Na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów AUTOTEST POLSKA wykonujemy przeglądy okresowe pojazdów oraz przyczep lub naczep ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5T. Są to m.in. obowiązkowe przeglądy okresowe ciągników siodłowych, ciągników rolniczych, pojazdów specjalnych oraz autobusów.

Przeglądy motocykli

Badania techniczne motocykla różnią się nieco od badań samochodu osobowego. Stacje Kontroli Pojazdów AUTOTEST POLSKA posiadają odpowiednie warunki dla przeprowadzania badań technicznych motocykli, motorowerów i skuterów.

Geometria układów jezdnych

Bardzo ważnym elementem badań jest sprawdzenie czy geometria układów jezdnych ustawiona jest prawidłowo. Geometrią układów jezdnych nazywamy zależności kątowe, jakie występują przy odpowiednim ustawieniu i usytuowaniu względem siebie, wszystkich kół jezdnych danego pojazdu.

Serwis klimatyzacji

Odpowiednio przeprowadzony serwis klimatyzacji gwarantuje, że podróż w lecie nie będzie przebiegała w spiekocie, a jesienią czy zimą szyby nie będą zaparowane. Klimatyzacja w samochodzie powinna być regularnie serwisowana. Częstotliwość powinna wynosić co najmniej raz na rok.

Autodoktor

Specjalną usługą Stacji Kontroli Pojazdów AUTOTEST POLSKA jest usługa „Autodoktor”. Przeznaczona jest dla wszystkich osób, które zamierzają kupić używany pojazd. W szybki i adekwatny do stanu pojazdu sposób, usługa ta wskaże ewentualne usterki oraz wady pojazdu, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowania oraz cenę.

Test amortyzatorów

Test amortyzatorów, czyli sprawdzenie zużycia amortyzatorów jest zadaniem wcale niełatwym i wymaga użycia bardzo dobrych urządzeń pomiarowych. Wynik badania zależy również od doświadczenia i wiedzy diagnosty.

Sprawdzanie stanu podwozia

Sprawdzenie stanu podwozia to usługa, która pozwala dowiedzieć się więcej o zawieszeniu pojazdu, sprawności hamulców oraz innych podzespołów. Sprawdzając stan podwozia na Stacji Kontroli Pojazdów AUTUTEST POLSKA łatwo dowiesz się, czy konstrukcja samochodu nie została naruszona.

Jak to działa

Bardzo szybko i łatwo możesz zlecić wykonanie badania technicznego swojego pojazdu. W trzech prostych krokach.
 • 1
  Umów wizytę

  Najpierw umów się na wizytę. Możesz to zrobić on-line lub telefonicznie.

 • 2
  Przyjedź na wybraną stację

  Następnie przyjedź swoim pojazdem na stację Autotest Polska. Masz do wyboru 12 stacji zlokalizowanych w Polsce.

 • 3
  Ciesz się z profesjonalnj usługi

  Profesjonalne badanie Twego pojazdu przeprowadzimy za każdym razem. Bez względu na to, którą z naszych stacji wybierzesz.

Opinie naszych klientów

Bardzo życzliwa obsługa. Pan kontroler zaproponował pomoc przy wymianie brakującej żarówki za niewielka opłata. Miła i profesjonalna atmosfera.

Magda

Mega niespodzianka. Pełna kultura, wszystko mega dokładnie przebadali, pokazali, wytłumaczyli. Póki co to najlepsza stacja diagnostyczna jaką widziałem!

Marek

Byłem dwa razy. Samochód drobiazgowo sprawdzony. Miałem do wymiany gaśnice. Diagnosta kulturalny. W tym roku także skorzystam z ich usług.

Adam

Bardzo miło, szybko i treściwie. A co najważniejsze fachowo, Pan tłumaczył jakie wartości są normą przy każdym jednym odczycie ktory się ukazywał.

Błażej

Chcesz zostać naszym klientem?

Z radością wykonujemy swą pracę zarówno dla nowych Klientów, jak również dla tych, którzy już nam zaufali. Czekamy na Ciebie. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług. To bardzo proste. Zadzwoń do nas lub napisz.