Stacja Kontroli Pojazdów Wejherowo

Stacja Kontroli Pojazdów Wejherowo

Stacja Kontroli Pojazdów w Wejherowie należy do sieci Stacji Spółki AUTOTEST POLSKA. Począwszy od swoich początków w 2001 r., firma sukcesywnie zdobywa zaufanie Klientów. Doświadczenie w dziedzinie diagnostyki wypływa z faktu przeprowadzenia badań technicznych tysięcy aut i motocykli.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Wejherowo pracuje jeden z najlepiej wykwalifikowanych zespołów diagnostów. Pracownikom Stacji przyświeca priorytetowy cel firmy: troska o bezpieczeństwo podróżujących w badanym aucie.

Profesjonalizm obsługi Stacji potwierdzają posiadane uprawnienia, wiedza i doświadczenie. Ponadto nasi specjaliści są gotowi służyć Ci, w razie potrzeby, radą i pomocą. Badania techniczne Twego pojazdu przebiegną efektywnie i sprawnie.

Stacja Kontroli Pojazdów w Wejherowie jest wyposażona w urządzenia diagnostyczne wysokiej klasy. Pomagają one wykonywać badania techniczne dokładnie i z łatwością. Służą m. in. do określania sprawności amortyzatorów i hamulców, właściwego ustawiania świateł pojazdu, analizy składu spalin.

Cenimy Twój czas. Na badania techniczne możesz umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 58 572 39 61. Możesz także wysłać wiadomość e-mail na adres: michal.wojewski@autotestpolska.pl lub skorzystać z formularza on-line – wypełnij go już teraz.

Usługi - stacja kontroli pojazdów Wejherowo

Przeglądy rejestracyjne pojazdów
Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t
Badania techniczne przyczep do 3,5t
Badania techniczne pojazdów powyżej 3,5t
Przeglądy motocykli
Geometria układów jezdnych
Serwis klimatyzacji
Autodoktor

Usługa Auto Doktor

Na Stacji Kontroli Pojazdów Wejherowo proponujemy specjalną ofertę dla używanych pojazdów o nazwie Auto Doktor. Skierowaliśmy ją do wszystkich Klientów, zamierzających kupić używany motocykl lub auto.
Używane pojazdy testujemy z łatwością, wykonując najpierw standardowe badania techniczne. Kolejnym krokiem jest pomiar grubości powłoki lakierniczej oraz zbadanie czy pojazd w przeszłości brał udział w kolizji. Trzy warianty oferty udostępniliśmy na stronie usługi Auto Doktor - AUTOTEST POLSKA. Odszukasz tam konfigurację najlepszą dla pojazdu, który zamierzasz kupić.

Sprawdź szczegóły

Pytania i kontakt z Autotest Polska

Zapytaj o usługi, jakich nie ujęto w liście Cennika. Możesz zadzwonić lub napisać. Uzyskasz odpowiedź na swoje pytania pod numerem głównym telefonu +48 22 848 44 88 lub pod numerem Stacji Wejherowo +48 58 572 39 61. Na wiadomości odpowiadamy z adresów e-mail: biuro@autotestpolska.pl lub michal.wojewski@autotestpolska.pl. W każdej chwili możesz także skorzystać z formularza pytań on-line na stronie Kontakt – AUTOTEST POLSKA.

Skontaktuj się z nami

Cennik usług

Rodzaje badań technicznych urzędowych zestawiliśmy w liście na stronie Cennik – AUTOTEST POLSKA. Znajdują się tam także ceny usług, jakie wykonuje Stacja Kontroli Pojazdów Wejherowo.

Sprawdź cennik

Blog dla ciekawych

Wszyscy Klienci są dla nas bardzo ważni. Opisowo i wyczerpująco odpowiadamy na różnorodne pytania na Blog – AUTOTEST POLSKA. W formie podzielonej na działy, umieszczamy tam informacje i ciekawostki ze świata motoryzacji. Blog obfituje w nowości, wskazówki i porady.

Zobacz aktualne wpisy

Przygotuj pojazd do badania technicznego

Choć badania techniczne pojazdu wykonuje się regularnie, przed każdym następnym badaniem należy przejrzeć obecność lub sprawność kilku elementów. Oceń wg poniższej listy:

 • wyposażenie w trójkąt ostrzegawczy (obowiązkowo w samochodach oraz motocyklach trój- lub czterokołowych),
 • wyposażenie w gaśnicę,
 • sprawność klaksonu,
 • działanie świateł takich, jak:
  • kierunkowskazy,
  • światła drogowe,
  • światła mijania,
  • światła długie,
  • światło wsteczne,
  • światło hamulca,
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
 • działanie systemu wycieraczek i spryskiwaczy,
 • sprawność pasów i klamer bezpieczeństwa.
 • wysokość bieżnika (w samochodzie co najmniej 1,6 mm, w motocyklach – 1mm).

Umów się na badanie techniczne

Poświęć kilka minut i umów się na badanie techniczne już teraz. Szybko i sprawnie zbadamy Twój pojazd. Możesz zamówić wizytę w czasie, jaki najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz on-line.

Ładowanie...