Stacja Kontroli Pojazdów Bydgoszcz

Stacja Kontroli Pojazdów Bydgoszcz

Stacja Kontroli Pojazdów w Bydgoszczy należy do AUTOTEST POLSKA – ogólnopolskiej sieci Stacji Kontroli Pojazdów. Cieszymy się zaufaniem Klientów od momentu powstania firmy w 2001 r. W czasie długoletniej działalności wykonaliśmy badania techniczne tysięcy pojazdów.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Bydgoszcz czeka na Ciebie doświadczona i profesjonalna obsługa. Nasi najlepsi diagności zadbają o Twoje bezpieczeństwo w Twoim pojeździe.

Pracownicy Stacji to osoby o dużych kwalifikacjach zawodowych. Posiadają niezbędne uprawnienia do badania pojazdów. Dysponują dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą. Testy Twojego środka lokomocji przeprowadzą sprawnie i szybko. Zawsze udzielą pomocy i posłużą radą.

Stacja Kontroli Pojazdów w Bydgoszczy wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny. W szybkim i sprawnym wykonaniu badania pomagają nowoczesne urządzenia pomiarowe. Z łatwością badają sprawność hamulców i amortyzatorów oraz analizują skład spalin pojazdu i ustalają właściwe ustawienie świateł.

Cenimy Twój czas. Aby umówić się na wizytę, warto już teraz zadzwonić pod numer +48 52 375 31 52 lub wysłać wiadomość na adres e-mail: adam.kielczynski@autotestpolska.pl. Szybką formą kontaktu jest także wypełnienie formularza on-line.

Usługi - stacja kontroli pojazdów Bydgoszcz

Przeglądy rejestracyjne pojazdów
Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t
Przeglądy motocykli
Geometria układów jezdnych
Autodoktor

Usługa Auto Doktor

Na Stacji Kontroli Pojazdów Bydgoszcz dostępna jest usługa Auto Doktor. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla tych Klientów, którzy zamierzają kupić samochód lub inny pojazd.
Nasi diagności mogą sprawdzić każdy środek transportu na wiele sposobów. W każdym wariancie usługi przeprowadzane jest standardowe badanie techniczne i sprawdzenie śladów ewentualnych kolizji w przeszłości. Wykonujemy także pomiar grubości lakieru na karoserii. Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z wariantami badania pojazdu, zachęcamy do odwiedzenia strony usługi Auto Doktor - AUTOTEST POLSKA.

Sprawdź szczegóły

Pytania i kontakt z Autotest Polska

Jeśli usługi, której szukasz nie ma na liście, skontaktuj się z nami pod numerem głównym telefonu +48 22 848 44 88, lub pod numerem Stacji Bielsko – Biała +48 33 307 01 88. Możesz też zapytać nas, wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@autotestpolska.pl lub bielsko5062@autotestpolska.pl. Wygodną formą kontaktu jest także skontaktowanie się z nami za pomocą formularza na stronie Kontakt – AUTOTEST POLSKA.

Skontaktuj się z nami

Cennik usług

Wszystkie ceny na badania techniczne urzędowe przedstawiamy na stronie Cennik - AUTOTEST POLSKA. Znajdziesz tam informacje na temat wielu usług, które wykonuje m. in. Stacja Kontroli Pojazdów Bielsko – Biała.

Sprawdź cennik

Blog dla ciekawych

Wszyscy Klienci są dla nas bardzo ważni. Chcemy odpowiadać na najczęściej zadawane pytania. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia Blog – AUTOTEST POLSKA. Znajdziesz tam wyjaśnienia wielu wątpliwości, a także ciekawe informacje ze świata motoryzacji.

Zobacz aktualne wpisy

Przygotuj pojazd do badania technicznego

Kiedy zbliża się czas badania technicznego, należy ustalić stan odpowiednich elementów i systemów. Sprawdź wg następującej listy:

 • wyposażenie w trójkąt ostrzegawczy (obowiązkowo w samochodach oraz motocyklach trój- lub czterokołowych),
 • wyposażenie w gaśnicę,
 • sprawność klaksonu,
 • działanie świateł takich, jak:
  • kierunkowskazy,
  • światła drogowe,
  • światła mijania,
  • światła długie,
  • światło wsteczne,
  • światło hamulca,
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
 • działanie systemu wycieraczek i spryskiwaczy,
 • sprawność pasów i klamer bezpieczeństwa.
 • wysokość bieżnika (w samochodzie co najmniej 1,6 mm, w motocyklach – 1mm).

Umów się na badanie techniczne

Poświęć kilka minut i umów się na badanie techniczne już teraz. Szybko i sprawnie zbadamy Twój pojazd. Możesz zamówić wizytę w czasie, jaki najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz on-line.

Ładowanie...