Stacja Kontroli Pojazdów Bielsko-Biała

Stacja Kontroli Pojazdów Bielsko-Biała

Stacja Kontroli Pojazdów w Bielsku-Białej znajduje się w samym Centrum miasta, tuż obok Galerii Handlowej „Sfera”. Należy do ogólnopolskiej sieci Stacji Kontroli Pojazdów – AUTOTEST POLSKA. Spółka AUTOTEST POLSKA powstała w 2001 roku. Od tego czasu zaufało nam wielu klientów w całej Polsce. Przebadaliśmy także stan techniczny tysięcy samochodów.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Bielsko-Biała czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści. Ich priorytetem jest profesjonalizm oraz zapewnienie Ci poczucia bezpieczeństwa we własnym pojeździe.

Nasi pracownicy są bardzo dobrze przygotowani do wykonywania swojej pracy na Stacji. Posiadają wszystko, co potrzebne do wykonywania swojego zawodu. Są to: niezbędne uprawnienia, duże doświadczenie oraz kompleksowa wiedza. Konieczne testy pojazdu przeprowadzą szybko i sprawnie.

Stacja Kontroli Pojazdów w Bielsku-Białej to także profesjonalna obsługa, która zawsze udzieli Ci pomocy i posłuży radą. Na Twój samochód czeka tutaj nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Wysokiej klasy niezawodne urządzenia pomiarowe zbadają sprawność hamulców i amortyzatorów oraz właściwe ustawienie świateł. Przeanalizują także skład spalin. Wszystko to odbędzie się sprawnie i szybko.

Cenimy Twój czas. Dlatego warto umówić się na wizytę. Aby to zrobić wystarczy wysłać wiadomość na adres bielsko5062@autotestpolska.pl lub zadzwonić pod numer +48 33 307 01 88. Szybko zarezerwujesz wizytę także, kiedy wypełnisz formularz. Zajmie to tylko kilka chwil.

Usługi - stacja kontroli pojazdów Bielsko-Biała

Przeglądy rejestracyjne pojazdów
Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t
Przeglądy motocykli
Geometria układów jezdnych
Serwis klimatyzacji
Autodoktor

Usługa Auto Doktor

Na Stacji Kontroli Pojazdów Bielsko – Biała dostępna jest usługa Auto Doktor. Przygotowaliśmy ją specjalnie dla tych Klientów, którzy zamierzają kupić samochód lub inny pojazd.
Nasi diagności mogą sprawdzić każdy środek transportu na wiele sposobów. W każdym wariancie usługi przeprowadzane jest standardowe badanie techniczne i sprawdzenie śladów ewentualnych kolizji w przeszłości. Wykonujemy także pomiar grubości lakieru na karoserii. Jeśli chcesz szczegółowo zapoznać się z wariantami badania pojazdu, zachęcamy do odwiedzenia strony usługi Auto Doktor - AUTOTEST POLSKA.

Sprawdź szczegóły

Pytania i kontakt z Autotest Polska

Jeśli usługi, której szukasz nie ma na liście, skontaktuj się z nami pod numerem głównym telefonu +48 22 848 44 88, lub pod numerem Stacji Bielsko – Biała +48 33 307 01 88. Możesz też zapytać nas, wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@autotestpolska.pl lub bielsko5062@autotestpolska.pl. Wygodną formą kontaktu jest także skontaktowanie się z nami za pomocą formularza na stronie Kontakt – AUTOTEST POLSKA.

Skontaktuj się z nami

Cennik usług

Wszystkie ceny na badania techniczne urzędowe przedstawiamy na stronie Cennik - AUTOTEST POLSKA. Znajdziesz tam informacje na temat wielu usług, które wykonuje m. in. Stacja Kontroli Pojazdów Bielsko – Biała.

Sprawdź cennik

Blog dla ciekawych

Wszyscy Klienci są dla nas bardzo ważni. Chcemy odpowiadać na najczęściej zadawane pytania. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia Blog – AUTOTEST POLSKA. Znajdziesz tam wyjaśnienia wielu wątpliwości, a także ciekawe informacje ze świata motoryzacji.

Zobacz aktualne wpisy

Przygotuj pojazd do badania technicznego

Badanie techniczne pojazdu przebiegnie sprawniej, jeśli przed przyjazdem na Stację Kontroli wykonasz kilka prostych czynności. Lista rzeczy, którą należy sprawdzić:

 • wyposażenie w trójkąt ostrzegawczy (obowiązkowo w samochodach oraz motocyklach trój- lub czterokołowych),
 • wyposażenie w gaśnicę,
 • sprawność klaksonu,
 • działanie świateł takich, jak:
  • kierunkowskazy,
  • światła drogowe,
  • światła mijania,
  • światła długie,
  • światło wsteczne,
  • światło hamulca,
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
 • działanie systemu wycieraczek i spryskiwaczy,
 • sprawność pasów i klamer bezpieczeństwa.
 • wysokość bieżnika (w samochodzie co najmniej 1,6 mm, w motocyklach – 1mm).

Umów się na badanie techniczne

Poświęć kilka minut i umów się na badanie techniczne już teraz. Szybko i sprawnie zbadamy Twój pojazd. Możesz zamówić wizytę w czasie, jaki najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz on-line.

Ładowanie...