Stacja Kontroli Pojazdów Lublin

Stacja Kontroli Pojazdów Lublin

Stacja Kontroli Pojazdów w Lublinie należy do grupy Stacji Spółki AUTOTEST POLSKA, której początki sięgają 2001 r. Długie lata funkcjonowania firmy pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu Klientów i przebadać tysiące ich pojazdów. Dzięki temu pozyskaliśmy duże doświadczenie w przeprowadzaniu badań technicznych.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Lublin pracują jedni z najlepszych specjalistów diagnostów. Przyświeca im główny cel naszej firmy. Celem tym jest troska o Twoje bezpieczeństwo w samochodzie, którym przyjeżdżasz na badania.

Niezbędne uprawnienia wraz z wysokimi kwalifikacjami pracowników stanowią podstawę naszej doświadczonej i profesjonalnej obsługi Stacji. Oprócz tego, w razie potrzeby zawsze uzyskasz pomoc. Każdy ze specjalistów posłuży Ci radą z racji posiadania obszernej wiedzy. Co za tym idzie, badania techniczne Twego pojazdu przeprowadzimy efektywnie i prędko.

Stacja Kontroli Pojazdów w Lublinie jest w posiadaniu nowoczesnego, wysokiej jakości sprzętu diagnostycznego. Wprawne badanie techniczne wykonujemy, korzystając z precyzyjnego sprzętu pomiarowego, służącego do określania sprawności hamulców i amortyzatorów. Podobnie niezawodne urządzenia pomagają we właściwym ustawieniu świateł pojazdu czy analizie składu spalin.

Cenimy Twój czas. Umówienie się na badanie techniczne w dogodnym dla Ciebie terminie zajmie chwilę. Zadzwoń już teraz na numer +48 81 536 71 42. Możesz także wysłać e-mail na adres: miroslaw.janeczko@autotestpolska.pl lub umówić wizytę on-line, wypełniając formularz.

Usługi - stacja kontroli pojazdów Lublin

Przeglądy rejestracyjne pojazdów
Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t
Przeglądy motocykli
Geometria układów jezdnych
Serwis klimatyzacji
Autodoktor

Usługa Auto Doktor

Na Stacji Kontroli Pojazdów Lublin możemy zrealizować usługę Auto Doktor. Warto z niej skorzystać przed kupnem używanego pojazdu.
Obsługa naszej Stacji wykona badanie każdego środka lokomocji, który zechcesz sprawdzić przed zakupem. Standardowo wykonujemy wtedy badanie techniczne, pomiar grubości powłoki lakierniczej oraz sprawdzamy czy nie ma śladów ewentualnych przeszłych kolizji. Trzy możliwe warianty oferty opisaliśmy na stronie usługi Auto Doktor - AUTOTEST POLSKA – możesz tam zapoznać się z ich szczegółami.

Sprawdź szczegóły

Pytania i kontakt z Autotest Polska

O usługi, których nie ma na liście Cennika, możesz zapytać, dzwoniąc lub pisząc. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania pod numerem głównym telefonu +48 22 848 44 88 lub pod numerem Stacji Lublin +48 81 536 71 42. Wiadomości e-mail możesz wysyłać do nas na adres e-mail: biuro@autotestpolska.pl lub miroslaw.janeczko@autotestpolska.pl. Na stronie Kontakt – AUTOTEST POLSKA przygotowaliśmy formularz on-line, który możesz wypełnić i przesłać pytanie za jego pomocą.

Skontaktuj się z nami

Cennik usług

Cennik – AUTOTEST POLSKA to strona, na której zamieściliśmy listę usług badań technicznych urzędowych dostępnych na stacjach. Koszty usług, jakie realizuje Stacja Kontroli Pojazdów Lublin, wyszczególnione są w tabeli.

Sprawdź cennik

Blog dla ciekawych

Wszyscy Klienci są dla nas bardzo ważni. Odpowiadamy na pytania także w inny sposób. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy miejsce w serwisie pod adresem: Blog – AUTOTEST POLSKA. Zamieszczamy tam artykuły opisujące różnorodną problematykę oraz ciekawostki motoryzacyjne.

Zobacz aktualne wpisy

Przygotuj pojazd do badania technicznego

Przejrzyj kilka najważniejszych rzeczy przed przyjazdem na badanie techniczne. Możesz sprawdzić według listy poniżej:

 • wyposażenie w trójkąt ostrzegawczy (obowiązkowo w samochodach oraz motocyklach trój- lub czterokołowych),
 • wyposażenie w gaśnicę,
 • sprawność klaksonu,
 • działanie świateł takich, jak:
  • kierunkowskazy,
  • światła drogowe,
  • światła mijania,
  • światła długie,
  • światło wsteczne,
  • światło hamulca,
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
 • działanie systemu wycieraczek i spryskiwaczy,
 • sprawność pasów i klamer bezpieczeństwa.
 • wysokość bieżnika (w samochodzie co najmniej 1,6 mm, w motocyklach – 1mm).

Umów się na badanie techniczne

Poświęć kilka minut i umów się na badanie techniczne już teraz. Szybko i sprawnie zbadamy Twój pojazd. Możesz zamówić wizytę w czasie, jaki najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz on-line.

Ładowanie...