Przegląd techniczny
z ozonowaniem gratis!

Zrób przegląd techniczny auta na nowej stacji w Łodzi
a ozonowanie klimatyzacji o wartości 45 zł otrzymasz gratis!*
UMÓW WIZYTĘ JUŻ TERAZ

Stacja Kontroli Pojazdów Łódź

Stacja Kontroli Pojazdów w Łodzi to najnowsza, dopiero otwarta Stacja, ogólnopolskiej sieci Autotest Polska. Firma istnieje od 2001r. Od lat kontrolujemy stan techniczny pojazdów. Zaufało nam już wielu klientów z terenu całej Polski.

Na Stacji Kontroli Pojazdów Łódź wdrażamy nasze najwyższe standardy, wyniesione z innych lokalizacji. Znajdziesz tutaj profesjonalną obsługę. Najważniejsze jest dla nas zapewnienie Ci poczucia bezpieczeństwa w pojeździe, którym do nas przyjechałeś.

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści. Dysponują wszelkimi potrzebnymi uprawnieniami. Posiadają szeroką wiedzę i duże doświadczenie. Wykonają wszystkie niezbędne testy Twego samochodu. Zawsze gotowi są służyć radą i pomocą.

Na Stacji Kontroli Pojazdów w Łodzi czeka na Twój samochód profesjonalny sprzęt, przeznaczony do testów pojazdu. Stacja wyposażona jest również w sprzęt do analizy składu spalin. Dostępne są także urządzenia przeznaczone do właściwego ustawienia świateł. Odpowiednie przyrządy szybko i sprawnie zbadają sprawność hamulców i amortyzatorów. Sprzęt diagnostyczny na Stacji Kontroli Pojazdów Łódź jest sprzętem wysokiej klasy, nowoczesnym i niezawodnym.

Cenimy Twój czas. Aby wykonać badanie techniczne pojazdu, wystarczy umówić się na wizytę. Możesz tego dokonać telefonicznie, bądź też pisząc do nas na adres e-mail. Zadzwoń pod numer +48 42 208 02 94 lub napisz: lodz5080@autotestpolska.pl. Możesz też umówić się na wizytę wypełniając formularz.

Usługi - stacja kontroli pojazdów Łódź

Przeglądy rejestracyjne pojazdów
Przeglądy okresowe pojazdów do 3,5t
Przeglądy motocykli
Geometria układów jezdnych
Autodoktor

Usługa Auto Doktor

Na Stacji Kontroli Pojazdów Łódź udostępniliśmy usługę Auto Doktor. Może z niej skorzystać każdy Klient, który nosi się z zamiarem kupna używanego pojazdu.
Nasi specjaliści zbadają każdy samochód, motocykl czy inny środek transportu. Oprócz standardowego badania technicznego, zmierzą grubość powłoki lakierniczej, a także zbadają ślady ewentualnych dawnych kolizji. Usługę wykonujemy w trzech wariantach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie usługi Auto Doktor - AUTOTEST POLSKA.

Sprawdź szczegóły

Pytania i kontakt z Autotest Polska

Może się zdarzyć, że usługi, której szukasz nie ma na liście. Skontaktuj się z nami pod numerem głównym telefonu +48 22 848 44 88, lub pod numerem Stacji Kontroli Pojazdów Łódź +48 42 208 02 94. Możesz też wysłać do nas pytanie na adres e-mail: biuro@autotestpolska.pl lub lodz5080@autotestpolska.pl Szybko i wygodnie możesz także zadać pytania poprzez formularz na stronie Kontakt – AUTOTEST POLSKA.

Skontaktuj się z nami

Cennik usług

Ceny za usługi badań technicznych urzędowych dostępne są na stronie AUTOTEST POLSKA w dziale Cennik. Znajdują się tam szczegóły dotyczące usług, jakie wykonuje Stacja Kontroli Pojazdów Łódź.

Sprawdź cennik

Blog dla ciekawych

Wszyscy Klienci są dla nas bardzo ważni. Staramy się odpowiadać na najczęstsze pytania zadawane nam w różny sposób. Z chęcią udostępniamy stronę Blog – AUTOTEST POLSKA, na której znajdują się wyjaśnienia i informacje z niezwykłego świata motoryzacji.

Zobacz aktualne wpisy

Przygotuj pojazd do badania technicznego

Przed przyjazdem na stację, powinno się sprawdzić działanie kilku elementów i systemów samochodu. Aby badanie przebiegło szybciej, sprawdź:

 • wyposażenie w trójkąt ostrzegawczy (obowiązkowo w samochodach oraz motocyklach trój- lub czterokołowych),
 • wyposażenie w gaśnicę,
 • sprawność klaksonu,
 • działanie świateł takich, jak:
  • kierunkowskazy,
  • światła drogowe,
  • światła mijania,
  • światła długie,
  • światło wsteczne,
  • światło hamulca,
  • oświetlenie tablicy rejestracyjnej,
 • działanie systemu wycieraczek i spryskiwaczy,
 • sprawność pasów i klamer bezpieczeństwa.
 • wysokość bieżnika (w samochodzie co najmniej 1,6 mm, w motocyklach – 1mm).

Umów się na badanie techniczne

Poświęć kilka minut i umów się na badanie techniczne już teraz. Szybko i sprawnie zbadamy Twój pojazd. Możesz zamówić wizytę w czasie, jaki najbardziej Ci odpowiada. Wystarczy wypełnić formularz on-line.

Ładowanie...